„Idea uniwersytetu czy Uniwersytet-Idea" - seminarium OEES

Zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach seminariów „Co się dzieje z uniwersytetem?”, które obędzie się w czwartek 27 maja o godzinie 17:00. Tym razem hasłem przewodnim jest „Idea uniwersytetu czy Uniwersytet-Idea”, a głos wprowadzający zaprezentuje prof. dr hab. Jerzy Hausner.

Inicjatorami i koordynatorami seminarium są: prof. dr hab. Andrzej  Blikle, prof. dr hab. Anna Giza, prof. dr hab. Jerzy Hausner i dr Łukasz Stankiewicz.

Wydarzenie odbędzie się w formie otwartej dyskusji na platformie ZOOM - osoby zainteresowane udziałem proszone są o rejestrację za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej (Czytaj wiecej o seminarium i przejdź do formularza rejestracji).

Spotkanie będzie również transmitowane w kanałach społecznościowych Open Eyes Economy.