Rozmowy o akademii #5

Bardzo dziękujemy za udział w ostatniej przed wakacjami dyskusji z cyklu "Rozmowy o akademii w Biurze Rzeczniczki Praw i Wartości Akademickich”.

Przykro nam, że początkowe problemy techniczne utrudniły uczestnictwo w pierwszych minutach. Dziękujemy za wszystkie inspirujące głosy, konstruktywne propozycje jak tworzyć środowisko wolne od dyskryminacji i przemocy, w którym osoby współtworzące akademicką wspólnotę czują się bezpiecznie.

Dziękujemy Panelistkom i Paneliście za ważne głosy, za obecność Koleżankom z Uniwersytetu Rolniczego, Ekonomicznego, Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Sztuk Teatralnych, Uniwersytetu Pedagogicznego i Politechniki Krakowskiej. Razem, inspirując i wspierając się wzajemnie łatwiej będzie w Krakowie współtworzyć uczelnie otwarte, gdzie wykuwają się standardy demokratycznej debaty i szacunku do drugiego człowieka.