Wyniki sortowane według etykiety: dyskusje i seminaria

dyskusje i seminaria

19 stycznia uczestniczyliśmy w seminarium „Doskonałość czy solidarność? Debata na temat programów wsparcia dla naukowców na uchodźstwie” organizowanym we współpracy z Academics in Solidarity, Freie Universität Berlin i Fundacji Alexandra von Humboldta.
więcej o Seminarium „Doskonałość czy solidarność? Debata na temat programów wsparcia dla naukowców na uchodźstwie”
ENOHE: A new year, a new [ab]normal: Adapting to Covid in the new academic year

ENOHE: A new year, a new [ab]normal: Adapting to Covid in the new academic year

10 grudnia 2020 roku Rzeczniczka uczestniczyła w seminarium ENOHE: A new year, a new [ab]normal: Adapting to Covid in the new academic year
więcej o ENOHE: A new year, a new [ab]normal: Adapting to Covid in the new academic year
Rola diagnozy w kształtowaniu równościowego uniwersytetu - debata ekspercka

Rola diagnozy w kształtowaniu równościowego uniwersytetu - debata ekspercka

8 grudnia 2020 roku Rzeczniczka wzięła udział w debacie na temat roli diagnozy w kształtowaniu równościowego uniwersytetu organizowanej przez Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ w ramach międzynarodowej kampanii „16 dni przeciw przemocy ze względu na płeć”.
więcej o Rola diagnozy w kształtowaniu równościowego uniwersytetu - debata ekspercka
Gdzie jesteśmy. Polska nauka u progu nowej dekady

Gdzie jesteśmy. Polska nauka u progu nowej dekady

11 grudnia 2020 roku Rzeczniczka Praw i Wartości Akademickich uczestniczyła w dyskusji online pt. Gdzie jesteśmy. Polska nauka u progu nowej dekady.
więcej o Gdzie jesteśmy. Polska nauka u progu nowej dekady