Wyniki sortowane według etykiety: rozmowy o akademii

Na białym tle niebieski napis: Rozmowy o Akademii wokół strategii rozwoju uniwersytetu jagiellońskiego do 2030 roku.
rozmowy o akademii

W ostatni piątek, 30 kwietnia, tuż przed rozpoczęciem weekendu majowego odbyło się nasze pierwsze otwarte spotkanie prowadzone w ramach cyklu „Rozmowy o akademii w Biurze Rzeczniczki Praw i Wartości Akademickich”. Było ono częścią uniwersyteckich konsultacji nad roboczym dokumentem Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku. Dziękujemy za tak liczny udział.
więcej o Rozmowy o akademii w Biurze Rzeczniczki Praw i Wartości Akademickich – wokół Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku.

Zespół MS TEAMS - Rozmowy o akademii Biuro RzPiWA

Wychodząc naprzeciw problemom związanym z nadmiarem informacji i spotkań odbywających się na wielu platformach i w różnych miejscach utworzyliśmy publiczny zespół MS TEAMS - Rozmowy o akademii - Biuro RzPiWA To przestrzeń, w której będą odbywać się wszystkie organizowane przez nas otwarte wydarzenia. Pozwoli to na zminimalizowanie utrudnień związanych z występowaniem u niektórych niepoprawnie działających hiperłączy do spotkań.
więcej o Zespół MS TEAMS - Rozmowy o akademii Biuro RzPiWA

Spotkanie wokół Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku

Rozpoczęły się konsultacje projektu „Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku”. W ramach naszego cyklu ‘Rozmowy o akademii” organizujemy otwarte spotkanie z prof. Jarosławem Górniakiem, który kierował pracami nad projektem strategii.
więcej o Spotkanie wokół Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku
Na białym tle niebieski napis: Rozmowy o akademii. #1 Ostatnie zmiany (luty 2021)
na liście czasopism punktowanych
 - i co dalej? W prawym rogu logotyp biura Rzeczniczki Praw i Wartości Akademickich.
rozmowy o akademii

W pierwszym wydaniu naszego cyklu "Rozmowy o akademii" dr Wojciech Burek, członek zespołu Biura RzPiWA rozmawia z dr. hab. Grzegorzem Wierczyńskim na temat zmian na ministerialnej liście czasopism punktowym.
więcej o Rozmowy o akademii #1 Ostatnie zmiany (luty 2021) na liście czasopism punktowanych - i co dalej?