Spotkanie z pracownikami_czkami Wydziału Filologicznego

Spotkanie z pracownikami_czkami Wydziału Filologicznego

Spotkanie z pracownikami_czkami Wydziału Filologicznego, którzy_e mają pod opieką małe dzieci wymagające stałej opieki oraz dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością. Było ono konsekwencją naszej dyskusji ze związkami zawodowymi, w której jedną z poruszonych kwestii były dane na temat sytuacji rodziców w pandemii i refleksje nad możliwymi sposobami wsparcia.
więcej o Spotkanie z pracownikami_czkami Wydziału Filologicznego
Slajd tytułowy prezentacji. Nazwa konferencji, data, tytuł prezentacji oraz imiona i nazwiska autorów.
prezentacje

Konferencja Europen Association of Research Menagers and Administrators

W dniach 14-20 kwietnia aktywnie uczestniczyliśmy w konferencji Europen Association of Research Menagers and Administrators. EARMA To największa europejska sieć i platforma edukacyjna skupiająca organizatorów_ki nauki oraz osób kierujących platformami i programami badawczymi.
więcej o Konferencja Europen Association of Research Menagers and Administrators
media

13 kwietnia zakończyła się rezydencja pierwszego stypendysty Scholars at Risk w Polsce, prof. Candana Badema na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ten semestralny pobyt na naszym uniwersytecie był możliwy dzięki wsparciu miasta i współpracy z Instytutem Kultury Willa Decjusza.
więcej o Rezydencja pierwszego stypendysty Scholars at Risk w Polsce - Profesora Candana Badema

Spotkanie ze związkami zawodowymi

W ciągu trzech miesięcy na 57 spotkań sygnalnych lub wyjaśniających z Rzeczniczką, 18 dotyczyło spraw pracowniczych (relacji w pracy, organizacji pracy itp.). Część z nich udawało się wyjaśniać na bieżąco (np. poprzez podejmowanie działań na rzecz włączenia do programu szczepień pracowników_c uniwersytetu nie będących nauczycielami), część z nich dalej jest wyzwaniem.
więcej o Spotkanie ze związkami zawodowymi

Spotkanie z zespołem DONu

10 marca spotkałam się z zespołem Działu ds. Osób z Niepełnosprawnościami. Spotkanie było okazją do wyrażenia uznania dla dorobku i doświadczenia osób tworzących tą jednostkę.
więcej o Spotkanie z zespołem DONu